Автоматизована система виконавчого провадження (раніше – Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень)

Автоматизована система виконавчого провадження (раніше – Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень)

Назва (повна та скорочена, інші вживані назви):

Автоматизована система виконавчого провадження (раніше – Єдиний реєстр виконавчих проваджень),  реєстр виконавчих проваджень,  Єдиний державний реєстр виконавчих документів, ASVP

Сайт:

Автоматизована система виконавчго провадження — https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Перелік інформації, яку можливо отримати та інші можливості:

Автоматизована система виконавчого провадження працює у двох режимах: загальний, де за призвіщем,  ім’ям та по батькові , найменуванням юридичної особи чи за кодом юридичної особи або за номером виконавчого провадження можна дізнатися чи є відкриті чи завершені виконавчі провадження у відношенні певної особи та яка виконавча служба їх відкрила/закрила.

Інша частина системи виконавчого провадження містить розділ доступу сторін виконавчого провадження до даних виконавчого провадження.

У цьому розділі можна дізнатися:

інформацію про те, хто відкрив виконавче провадження та який орган Державної виконавчої служби та який державний виконавець веде виконавче провадження;

інформацію про дії державного виконавця;

інформацію про стан виконавчого провадження;

які постанови виносились державним виконавцем, знайти постанову з виконавчого провадження, наприклад про відкриття виконавчого провадження, тощо.

Доступ:

Вільний, без реєстрації.  Функціонує державний реєстр виконавчих документів  в режимі реального часу. Доступ до загального розділу не потребує дотримання  жодних умов.

Але, якщо Вам потрібен доступ до даних виконавчого провадження необхідний номер виконавчого провадження та  ідентифікатор доступу до виконавчого провадження.

Номер виконавчого провадження та ідентифікатор доступу до виконавчого провадження міститься у постанові про відкриття виконавчого провадження.

Ідентифікатор доступу  має 12-ті значний код, з використанням літер та цифр.

Вартість:

Доступ безкоштовний та не передбачає стягнення будь-яких плат.

Порядок користування та покрокова інструкція  користувача:

Текстова інструкція:

Відеоінструкція:

Примітка, практика, особливості  використання, «фішки», поради користувачу:

1. Доступ до виконавчого провадження дозволяє контролювати стан здійснення виконавчого провадження не виходячі з дому.

2. Доступ до виконавчого провадження дозволяє знайти будь-яку постанову державного виконавця.

3. Кабінет сторін виконавчого провадження дає можливість скачати інформацію про стан виконавчого провадження у файл та/або роздрукувати його та використати у власних цілях.

4. Через кабінет сторін виконавчого провадження можна сплатити онлайн борг за виконавчим документом (рішенням суду, постановою, тощо).

Администратор

2 комментария

Денис Опубликовано20:43 - 06.12.2019

Как и где можно узнать индефикатор доступа

    Администратор Опубликовано21:32 - 07.12.2019

    Доброго дня! Номер виконавчого провадження та ідентифікатор доступу до виконавчого провадження міститься у постанові про відкриття виконавчого провадження. Ідентифікатор доступу має 12-ті значний код, з використанням літер та цифр. Постанову з ідентифікатором доступу СТОРОНИ виконавчого провадження можуть отримати у державного виконавця.