Інстукція з користування Єдиним реєстром боржників України

Інстукція з користування Єдиним реєстром боржників України

Крок перший

Заходимо на сайт https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Крок другий

Перед Вами буде форма пошуку: можна шукати за призвіщем та ім’ям або за реєстраційним номером облікової картки платника податків. Юридичну особу можна шукати за найменуванням або ідентифікаційним кодом юридичної особи. Тиснемо «шукати».

Можно звузити отримані результати категорією стягнення:

Крок третій

Якщо в реєстрі є дані боржника за обраними параметрами пошуку, то система видасть інформацію про всі виконавчі провадження, які є Єдиному реєстрі боржників України.

Вона виглядає так:

Інформацію можна роздрукувати безпосередньо з системи або завантажити у файл.

Витяг (інформація) з Єдиного реєстру боржників виглядає ось так:

Администратор

4 комментария

Евгений Опубликовано22:35 - 01.12.2019

Добрый вечер Я ввожу свои данные по запросу мне отвечает по вашему запросу ни чего не найдено ,хотя на самом деле я являюсь не платильшиком алементов ,как еще можно узнать за алементы

    Администратор Опубликовано21:30 - 07.12.2019

    Доброго дня! Або введіть різні варіанти написання прізвища, так як бувають помилки або вводить за номером РНОКПП або ж державний виконавець вас не вніс до бази боржників.

Татьяна Опубликовано20:06 - 02.01.2020

Добрый вечер. Я ввожу данные должника по алиментам, а его там нет. Он ребёнку не платит алименты уже пол года, а при этом благополучно ездит в рейсы за границу

    Администратор Опубликовано21:33 - 02.01.2020

    Добрий! Введіть різні варіанти написання прізвища, так як бувають помилки або здійснюйте пошук за номером РНОКПП. Якщо немає результатів, тоді відповідь одна: державний виконавець не вніс його до бази боржників або в державний виконавчій службі немає відкритого виконавчого провадження. Краще все перевірити у державного виконавця та з’ясувати це питання, так би мовити, з перших уст.