Вітаємо на порталі Єдині реєстри України

На сайті можливо дізнатися та з’ясувати, які єдині реєстри існують в України, яку інформацію можливо отримати з їх допомогою, як ними користуватися, з покроковими інструкціями та керівництвом до використання, а також ви зможете дізнатися про досвід використання державних та інших реєстрів.

Про що цей ресурс?

Єдині реєстри України це інформаційний сайт на якому можливо дізнатися та з’ясувати, які єдині відкриті реєстри існують в України, яку інформацію можливо отримати з їх допомогою та як ними користуватися, з покроковими інструкціями та керівництвом до використання, а також на сайті ви можете дізнатися про досвід використання відкритих, у тому числі і державних реєстрів.

Для чого ці реєстри?

Державні та інші реєстри, відкриті бази даних, інформаційні он-лайн ресурси призначені та створені з метою збору, зберігання та розповсюдження певних даних та інформації у певних сферах та за визначеними критеріями.

Що можна дізнатися з реєстрів?

Більшість з них є відкритими, доступ до певних обмежений формальними вимогами, за дотриманням яких можливо отримати інформацію навіть про те, хто є власником сусіднього будинку чи задовольнити свою цікавість про шикарну автівку знайомого.

Де використати?

Цю інформацію можливо використати як в особистих, так і в ділових цілях, в підприємницької та громадської діяльності, з метою отримання доказів в цивільних, адміністративних, кримінальних справах, з метою перевірки контрагентів, ділової репутації, тощо.

Останні надходження

Єдиний державний реєстр судових рішень

Назва (повна, скорочена, інши вживані назви):

Єдиний  державний  реєстр судових рішень (Реєстр судових рішень).

Єдиний  державний  реєстр судових рішень —
автоматизована  система  збирання,  зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.

Сайт:

http://www.reyestr.court.gov.ua

Перелік інформації, яку можливо отримати та інші можливості:

Реєстр судових рішень містить ухвали, постанови, рішення, окремі думки, який ухвалються на території України судами всіх юрисдикцій (цивільної, господарської, адімінстративної, кримінальної).

Рішення суду проголошується прилюдно, крім випадків, коли розгляд  справи  проводився  у закритому судовому засіданні. Кожен має  право  на доступ до судових рішень у порядку, визначеному Законом.

Усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в   електронній   формі   не   пізніше  наступного  дня  після  їх виготовлення   і   підписання.  

Якщо   судовий   розгляд   відбувався  у  закритому  судовому засіданні, судове рішення оприлюднюється з виключенням інформації, яка  за  рішенням  суду  щодо розгляду справи у закритому судовому засіданні підлягає захисту від розголошення.

Читать далее

База даних поштових відправлень

Назва (повнаскорочена, інши вживані назви):

База даних поштових відправлень. Пошук поштових відправлень. Послуга Укрпошти»Відстежити».

Сайт:

http://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku

Перелік інформації, яку можливо отримати та інші можливості:

Сервіс відстеження місцезнаходження, пересилання та вручення поштового відправлення. За його допомогою можна відстежити будь-яке міжнародне відправлення та відправлення по Україні.

Доступ та вартість:

Читать далее

Інструкція: як користуватися реєстром нерухомого майна, отримати інформацію про власника нерухомості та перевірити наявність арештов

Крок перший

Заходимо в кабінет електронних сервісів — https://kap.minjust.gov.ua

Тиснемо поле «ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРИ» та обираємо «ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО»

Обираємо відповідну послугу. У даному випадку це «ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ ДОВІДКУ»

Для входу вам потрібно мати електронно-цифровий підпис.

Читать далее